Bericht versturen
products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Willess
Telefoonnummer : +86-17608338250
Whatsapp : +8617608338250
China 3.0mm Simplexvezel Optische Schakelaar

3.0mm Simplexvezel Optische Schakelaar

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Certificering CE RoHS SGS
Productnaam Vezel Optische ST schakelaar
Materiaal Plastiek en Metaal
Model ST/UPC/SX schakelaar
Pools PC/UPC
China PBT-het Koordschakelaars van het Vezelflard

PBT-het Koordschakelaars van het Vezelflard

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Type Vezel optische schakelaar
Vezeltype SM MM.
Toevoegingsverlies 0.2dB (SM), 0.3dB (MM.)
Materiaal PBT
Terugkeerverlies PC≥45dB, UPC≥50dB, APC≥60dB
China Blauwe het Koordschakelaars van het Vezelflard

Blauwe het Koordschakelaars van het Vezelflard

Prijs: Negotiable MOQ: 200 PCs
Productnaam Schakelaar van vezel de Optische Sc UPC
Kleur Blauw
Toepassing Om flardkoord, Telecommunicatie te maken
Type SC, PC/UPC
Toevoegingsverlies <0>
China 1.0Um Metalen kap 2.50mm van de concentriciteits Multimode Optische Vezel PC-Type voor Vezelschakelaars

1.0Um Metalen kap 2.50mm van de concentriciteits Multimode Optische Vezel PC-Type voor Vezelschakelaars

Prijs: Negotiable MOQ: Geheelveelvouden van 150 Stuk
Type Vezeladapter & Schakelaars,
Productnaam Vezel optische metalen kap
Concentriciteit 1.0 um
Vezel mm
Droeg Grootte um 255
China 105-1000um MM. kiezen van het het Flardkoord van de Wijzevezel de Schakelaarssma905 Antimoeheid uit

105-1000um MM. kiezen van het het Flardkoord van de Wijzevezel de Schakelaarssma905 Antimoeheid uit

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Certificering CE RoHS SGS
Productnaam Vezel Optische schakelaar
Model MM. VAN SMA 905
Toepassing Militair, medisch
Materiaal Metaal en plastiek
China Ceramische UPC APC het Koordschakelaars SMA 905 van het Vezelflard Lage SGS van het Toevoegingsverlies

Ceramische UPC APC het Koordschakelaars SMA 905 van het Vezelflard Lage SGS van het Toevoegingsverlies

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Certificering CE RoHS SGS
Productnaam Vezel Optische schakelaar
Model SMA 905
Toepassing Militair, medisch
Materiaal metaal en plastiek
China Medische de Industrieapc Upc het Koordschakelaars van het Vezelflard met Metaalmetalen kap

Medische de Industrieapc Upc het Koordschakelaars van het Vezelflard met Metaalmetalen kap

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Certificering CE RoHS SGS
Productnaam Vezel Optische schakelaar
Model SMA 905
Toepassing Militair, medisch
Materiaal Metaal en Plastiek
China FTTH-van de de Schakelaarvezel van de Vezelkabel Optische ST Schakelaar met 0.9mm Laars

FTTH-van de de Schakelaarvezel van de Vezelkabel Optische ST Schakelaar met 0.9mm Laars

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Certificering CE RoHS SGS
Productnaam Vezel Optische ST schakelaar
Materiaal Plastiek en Metaal
Model ST/UPC/MM/SX schakelaar
Pools PC/UPC/APC
China De Schakelaar DX van Lc Uniboot van het trekkrachtbewijs de HEREN OM3 OM4 3.0mm

De Schakelaar DX van Lc Uniboot van het trekkrachtbewijs de HEREN OM3 OM4 3.0mm

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Productnaam LC Uniboot DX de HEREN OM3 OM4 Duplex 3.0mm Schakelaar
Schakelaartype Uniboot lc-LC
Toepassing Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Kleur Beige, Aqua, Viooltje. Groen, Blauw
Duurzaamheid >1000times
China SM/OM3/OM4 Duplexschakelaar van de vezel de Optische Kabel LC voor Gepantserd Flardkoord

SM/OM3/OM4 Duplexschakelaar van de vezel de Optische Kabel LC voor Gepantserd Flardkoord

Prijs: Negotiable MOQ: 200 stuk
Schakelaartype Uniboot lc-LC
Kabeldiameter 0.9/2.0/3.0
Vezeltype SM/OM3/OM4
Toepassing Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Verpakking Details Kartondoos
1 2 3 4 Next > Last Total 4 page