Bericht versturen
products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Willess
Telefoonnummer : +86-17608338250
Whatsapp : +8617608338250
China Verhard Roestvrij staal Oppoetsende Inrichting

Verhard Roestvrij staal Oppoetsende Inrichting

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Machinegrootte 174*174*26mm
Netto Gewicht 1.3kg
Maximum capactiy 36 schakelaars een tijd
Toepassing SC/UPC schakelaar het oppoetsen
Geschikte Machine Clx-02E en de Series van SEIKOH GIKEN SFP-550
China Het Kaliber van de 40 Havensvezel

Het Kaliber van de 40 Havensvezel

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Productnaam Vezel Optisch Pools Kaliber
Beëindigen-gezicht Hoekige PC
Geschikte machines CLX-02E/Seikoh Giken SFP-550 Reeksen
Materiaal Roestvrij staal
Metalen kapdiameter 1.25mm
China Sc-APC Schakelaar Oppoetsende Inrichting

Sc-APC Schakelaar Oppoetsende Inrichting

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Productnaam Vezel Optische Oppoetsende Inrichting
Garantietijd 1 jaar
Geschikte Machine Clx-02E en de Series van SEIKOH GIKEN SFP-550
Materiaal Roestvrij staal 2316
Gewicht 1.2kg
China Vezel Optische FC UPC Oppoetsende Inrichting 12 Schakelaars die Kaliber oppoetsen

Vezel Optische FC UPC Oppoetsende Inrichting 12 Schakelaars die Kaliber oppoetsen

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Modelnummer FC/PC-12
Productnaam Vezel optische FC om het oppoetsen van Inrichting
Netto Gewicht 0.5kg
Nr van Vezel 12
Toepassing Vezel het Optische FC UPC Schakelaars oppoetsen
China Vezel Optische ST Poolse het Kaliberinrichting van PC voor Centrum Poolse Machine

Vezel Optische ST Poolse het Kaliberinrichting van PC voor Centrum Poolse Machine

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Productnaam Vezel optische ST om het oppoetsen van Inrichting
Netto Gewicht 0.5kg
Maximum capactiy 12 schakelaars een tijd
Toepassing Vezel het Optische ST de Schakelaars van PC oppoetsen
Grootte 110mm*5mm
China Sc-APC om roestvrije staal S136 van de Vezel het Optische Oppoetsende Inrichting

Sc-APC om roestvrije staal S136 van de Vezel het Optische Oppoetsende Inrichting

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Productnaam Vezel optisch Sc om het oppoetsen kaliber
Netto Gewicht 0.5kg
Maximum capactiy 12 schakelaars een tijd
Toepassing APC van vezel het Optische Sc Schakelaars oppoetsen
Grootte 110mm*5mm
China 2.5mm 1.25mm het Koordmetalen kap van het Vezel Optisch Flard het Oppoetsen Kaliber 32 Positie

2.5mm 1.25mm het Koordmetalen kap van het Vezel Optisch Flard het Oppoetsen Kaliber 32 Positie

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Naam Sc-van de het Koordmetalen kap van het Vezel de Optische Flard oppoetsende inrichting
Sleutelwoorden Oppoetsende Inrichting
Netto Gewicht 1.3kg
Nr van Vezel 32
Toepassing Het Koordmetalen kap van het vezel het Optische Flard oppoetsen
China LC PC-van het het Flardkoord van de Huisvestingsvezel Oppoetsende Inrichting 24 Schakelaars een Tijd

LC PC-van het het Flardkoord van de Huisvestingsvezel Oppoetsende Inrichting 24 Schakelaars een Tijd

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Productnaam het koord oppoetsende houder van het vezel optische flard
Netto Gewicht 1.2kg
Maximum capactiy 24 schakelaars een tijd
Toepassing Vezel het Optische LC/PC Schakelaar oppoetsen
Afmetingen 174*174*26mm
China Centrumdruk om Sc-de Vezel van PC het Oppoetsen Schijfkaliber 12 Schakelaars

Centrumdruk om Sc-de Vezel van PC het Oppoetsen Schijfkaliber 12 Schakelaars

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Productnaam Rond vezel optisch het oppoetsen kaliber
Netto Gewicht 0.5kg
Maximum capactiy 12 schakelaars een tijd
Toepassing De Schakelaars van PC van vezel het Optische Sc oppoetsen
Afmetingen 110mm*5mm
China De Optische Oppoetsende Inrichting van de douanevezel voor Dia 1.25mm 2.5mm Metalen kap

De Optische Oppoetsende Inrichting van de douanevezel voor Dia 1.25mm 2.5mm Metalen kap

Prijs: Negotiable MOQ: 1 stuk
Productnaam Oppoetsende inrichting van de vezel de optische metalen kap
Netto Gewicht 1.3kg
Maximum capactiy 32 schakelaars een tijd
Toepassing Vezel het Optische metalen kap oppoetsen
Afmetingen 174*174*26mm
1 2 3 4 5 Next > Last Total 6 page