Bericht versturen
products
Ik ben online Chatten Nu
Contactpersoon : Willess
Telefoonnummer : +86-17608338250
Whatsapp : +8617608338250
zoekwoorden [ mm om3 st st fiber patch cable ] bij elkaar passen 7 producten.
VIDEO kopen 2.0mm 2m Multimode Duplexvezel Optische St aan Lc-Laag de Toevoegingsverlies van het Flardkoord OM3 online fabrikant

2.0mm 2m Multimode Duplexvezel Optische St aan Lc-Laag de Toevoegingsverlies van het Flardkoord OM3

Prijs: Negotiable MOQ: 10 stuk
Productnaam Koord van het vezel het Optische Flard
Vezeltype Simplex en Duplex, SM of MM.
Schakelaartype SC/FC/LC/ST/MU/DIN/D4/MTRJ/MPO
Lengte Aangepast
Schakelaar SC LC FC ST MU
kopen LC 0,9 van het Koordschakelaars OM4 OM3 SM van het Vezelflard MM. Laag Toevoeging Verlies online fabrikant

LC 0,9 van het Koordschakelaars OM4 OM3 SM van het Vezelflard MM. Laag Toevoeging Verlies

Prijs: Negotiable MOQ: 1000 Stuk
Productnaam Optische LC 0,9 de Schakelaardelen van de optische vezelvlecht
Schakelaartype LC
Type Vezel Optische Schakelaars
Vezeltype SM OM1 OM2 OM3 OM4
Douaneontwerp Welkom
VIDEO kopen Sc LC 0,9 2,0 3.0mm het Koord Enige Wijze van het Vezel Optische Flard voor Binnen、 online fabrikant

Sc LC 0,9 2,0 3.0mm het Koord Enige Wijze van het Vezel Optische Flard voor Binnen、

Prijs: Negotiable MOQ: 10 stuk
Productnaam Koord van het vezel het Optische Flard
Kabeldiameter 0.9/2.0/3.0 mm
Jasjemateriaal PVC LZSH
Vezeltype G652D, G657A1, G657A2
Lengte Klantenmontages
kopen 3.0mm CATV van het het Koord Optische Flard van het Vezel de Optische Flard Kabels ST ST de HEREN OM3 online fabrikant

3.0mm CATV van het het Koord Optische Flard van het Vezel de Optische Flard Kabels ST ST de HEREN OM3

Prijs: Negotiable MOQ: 10 stuk
Toepassing Het Netwerk van FTTH FTTB FTTX
Productnaam Koord van het vezel het Optische Flard
Vezeltelling Simplex of Duplex
Kwaliteitscontrole 100% test alvorens te verschepen
Pools PC/UPC/APC
VIDEO kopen LAN Single Mode Optical Fiber-Verbindingsdraad, het Koord van het de Vezelflard van Sc Lc van het Testmateriaal online fabrikant

LAN Single Mode Optical Fiber-Verbindingsdraad, het Koord van het de Vezelflard van Sc Lc van het Testmateriaal

Prijs: Negotiable MOQ: 10 stuk
Productnaam Koord van het vezel het Optische Flard
Kabeldiameter 0.9/2.0/3.0 mm
Jasjemateriaal PVC LZSH
Vezeltype G652D, G657A1, G657A2
Lengte Klantenmontages
VIDEO kopen 3.0mm Simplexlc LC APC van Sc van het Flardkoord aan het Jasje van pvc LZSH van Sc UPC online fabrikant

3.0mm Simplexlc LC APC van Sc van het Flardkoord aan het Jasje van pvc LZSH van Sc UPC

Prijs: Negotiable MOQ: 10 stuk
Merknaam OEM
Productnaam Koord van het vezel het Optische Flard
Jasjemateriaal PVC LZSH
Vezeltype G652D, G657A1, G657A2
Kabeldiameter 0.9/2.0/3.0 mm
kopen 0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht, SM de HEREN LC Optische Schakelaar Temperatuurcontrole online fabrikant

0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht, SM de HEREN LC Optische Schakelaar Temperatuurcontrole

Prijs: Negotiable MOQ: 1000 stuk
Productnaam Optische LC 0,9 de Schakelaardelen van de optische vezelvlecht
Schakelaartype LC
Type Vezel Optische Schakelaars
Vezeltype SM OM1 OM2 OM3 OM4
Douaneontwerp Welkom
Total 1 page