Bericht versturen

0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht, SM de HEREN LC Optische Schakelaar Temperatuurcontrole

1000 stuk
MOQ
Negotiable
Prijs
0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht, SM de HEREN LC Optische Schakelaar Temperatuurcontrole
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
Productnaam: Optische LC 0,9 de Schakelaardelen van de optische vezelvlecht
Schakelaartype: LC
Type: Vezel Optische Schakelaars
Vezeltype: SM OM1 OM2 OM3 OM4
Douaneontwerp: Welkom
Toepassing: FTTX, CATV-Metro, LAN
Gebruik: Flardkoord, PLC splitser, Vlecht
Voordeel: Beste prijs, de Beste dienst
Hoog licht:

0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht

,

LC optische Schakelaar

,

SM de HEREN LC Optische Schakelaar

Basis informatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: CLX
Certificering: ROSH,SGS,CE
Modelnummer: SM-MM.-LC-0.9mm
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: Kartonverpakking
Levertijd: 5-8 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 1000000 Stuk/Week
Productomschrijving

Optische vezelvlecht optische LC 0,9 schakelaardelen OM4 OM3 SM de HEREN LC 0,9 laarsschakelaar


Model: SX-MM.-LC-0.9mm
Plaats van Oorsprong: ShenZhen, China


Beschrijving

ProductnaamOptische LC 0,9 de Schakelaardelen van de optische vezelvlecht
ModelNumberLC 0,9 vezel optische schakelaar
VezeltypeSM OM1 OM2 OM3 OM4
SchakelaartypeLC
Toevoegingsverlies≤0.3dB
Terugkeerverlies≥50dB
ToepassingFTTX, CATV-Metro, LAN
Vorm van verkoopOEM/ODM
GebruikFlardkoord, PLC splitser, Vlecht
DouaneontwerpWelkom
Steekproeflevertijd1 dag
SteekproefprijsVanaf steekproefdetails
CertificaatROHS, SGS, CE
VoordeelBeste prijs, de Beste dienst
Eigenschap

1. de test van de pas high&low temperatuur
2. 100% ruwe meterial
3. Regelmatige kwaliteit


Eigenschap

• Laag toevoegingsverlies, hoog terugkeerverlies
• Uitstekende Temperatuurstabiliteit
• Goede herhaalbaarheid en ruilbaarheid
• Uitstekende mechanische duurzaamheid
• Strikte het genezen tijd en temperatuurcontrole
• Strikte testnormen en methodes voor kwaliteit
• Milieubescherming (ROHS-Naleving)
• Het koord van het vezel optische flard kan volgens specifieke klanten worden aangepast
vereisten (Aangepaste Schakelaar/Lengte/pakket…)
• 100% de NIEUWE grondstof en goed de kwaliteitscontrole verzekeren de beste het levenstijd.


Specificaties

ParameterEenheidFC, SC, LCST, MUMT-RJ, MPO
SMMM.SMMM.SMMM.
PCUPCAPCPCPCUPCPCPCUPCPC
ToevoegingsverliesdB≤0.3≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2≤0.2≤0.2≤0.3≤0.2≤0.2
TerugkeerverliesdB≥45≥50≥60≥30≥50≥50≥30≥45≥50≥35
Werkende GolflengteNM1310,15501310,15501310,1550
RuilbaarheiddB≤0.2≤0.2≤0.2
TrillingdB≤0.2≤0.2≤0.2
Werkende temperatuur-40~+75-40~+75-40~+75
Opslagtemperatuur-40~+85-45~+85-45~+85
Kabeldiametermmφ3.0, φ2.0, φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9φ3.0, φ2.0, φ0.9

0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht, SM de HEREN LC Optische Schakelaar Temperatuurcontrole 0

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : +86-17608338250
Fax : 86-755-23141620
Resterend aantal tekens(20/3000)