Bericht versturen

APC van 26 Schakelaarsc het Oppoetsen Houder het Oppoetsen Kaliber

1 stuk
MOQ
Negotiable
Prijs
APC van 26 Schakelaarsc het Oppoetsen Houder het Oppoetsen Kaliber
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
productnaam: APC van vezel Optische Sc Oppoetsende Inrichting
3D voorbijgaand tarief: >100%
Maat: 174*174*26mm
Netto gewicht: 1,2 kg
Geschikt Type: Sc-APC schakelaar
Toepasselijk machinetype: CLX-02E/Seikoh Giken 550
Hoog licht:

SC APC Polijsthouder

,

26 Connector Polijsthouder

,

RoHS SC APC Polijstmal

Basis informatie
Plaats van herkomst: GUANGDONG, CHINA
Merknaam: CLX
Certificering: RoHS
Modelnummer: SC/APC-26
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: Van het kussenstootkussens en karton geval
Levertijd: 5-8 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 200 Stuk/week
Productomschrijving

                             26 Connector SC APC Polijsthouder Polijstmal

 

Vezelpolijstarmatuur SC APC Productbeschrijving:

Het armatuur voor het polijsten van vezels is IPC-structuur, onafhankelijke compressie van elke connector.Het slagingspercentage voor het polijsten van vezels met interferentie> = 98% (typisch 100%, volgens IEC). Dit armatuur voor het polijsten van vezels heeft een hoge stabiliteit en een goede oppervlaktekwaliteit.
vezelpolijstarmatuur van hoogwaardig staal met verwarmde behandeling, het geharde staal S2316 zorgt voor een lange levensduur.Deze armatuur voor het polijsten van vezels kan worden ontworpen met de mal van SC, FC, ST, LC, MPO en E2000, FA, enz., En ook volgens het verzoek van de klant.


 

Functies:


1. Ontworpen voor polijsten met planetenbak
2. Gebruik van een nieuwe IPC-maltechnologie (elke ferrule wordt afzonderlijk geperst) en de afgewerkte opbrengst veel hoger maken
3. Dual APC & UPC polijsten en geschikt voor de meeste soorten connectoren
4. Hoog rendement om met allerlei connectoren om te gaan.De maximale polijsthoeveelheid voor MU-, SC-, FC- en ST-connectoren is 26 of 36 stuks
5. De polijstmachine is gemaakt van hoogwaardig roestvrij staal met warmtebehandeling en heeft een hoge nauwkeurigheid en duurzaamheid
6. Snel te wisselen mallen, eenvoudig en flexibel te bedienen
7. APC-retourverlies zo laag als -70 dB, UPC-retourverlies zo laag als -60 dB, invoegverlies 0,2 dB typisch
8. Super centreernauwkeurigheid
9. Uitstekende polijstkwaliteit van het eindvlak van de connector


Polijstmal voor optische vezels

Naam

Glasvezelpolijstarmatuur SC APC

Materiaal

Gehard roestvrij staal S136

Maat

174mm*174mm*26mm

Netto gewicht

1,2 kg

sollicitatie

Vaste en gepolijste SC/APC-glasvezelconnector

Geschikte machine Serienummers CLX-02E en SEIKOH GIKEN SFP-550

Model

SC/APC

Invoegverlies

≤0.20dB (typisch)

Terugkeer verlies

≥60dB (APC)

3D slagingspercentage

100%

3.Max capaciteit

26 connectoren per keer

MOQ

1 stuk

 

APC van 26 Schakelaarsc het Oppoetsen Houder het Oppoetsen Kaliber 0

Optische Fiber Polish Jig Toepassingen:
1. Polijstende SC-conncetor voor de productie van glasvezel patchkabels
2. SC / APC-connector polijsten voor glasvezelkabel

 


 

 

APC van 26 Schakelaarsc het Oppoetsen Houder het Oppoetsen Kaliber 1


 

Onze onderneming

APC van 26 Schakelaarsc het Oppoetsen Houder het Oppoetsen Kaliber 2


APC van 26 Schakelaarsc het Oppoetsen Houder het Oppoetsen Kaliber 3

Over verzending
We gebruiken meestal DHL, FEDEX, UPS, EMS, TNT of Sea, dit zijn 's werelds grootste rederijen, u kunt ons uw koeriersaccount verstrekken, wij zullen u helpen de goedkoopste en de goedkoopste te kiezen op basis van de hoeveelheid


FAQ

1. Gepolijste adereindhulzen konden de vereiste vorm of kwaliteit niet bereiken.
(1) Film wordt meer dan 40 keer gebruikt.
(2) Water wordt niet gebruikt.
(3) Films zijn niet volledig gereinigd.
(4) Adereindhulzen en mal zijn niet correct bevestigd.
(5) De afstandsafstelling tussen de schroefdop en vlak A is niet correct.

2. Slechte kwaliteit voor het gepolijste oppervlak.
(1) Film wordt meer dan 40 keer gebruikt.
(2) Polijstvloeistof wordt niet gebruikt.
(3) Film is vuil.
(4) Adereindhulzen zijn niet volledig schoongemaakt.
(5) Geschraapt door film bij het uittrekken van de adereindhulzen.

3. Hoe kunnen we kwaliteit garanderen?
(1) Altijd een preproductiemonster vóór massaproductie;
(2) Altijd eindinspectie vóór verzending;

4.welke diensten kunnen we bieden?
Geaccepteerde Leveringsvoorwaarden: FOB,CFR,CIF,EXW,DDP,DDU,Express Levering;
Geaccepteerde betalingsvaluta: USD, EUR, HKD, CNY;
Geaccepteerde betalingswijze: T/T,L/C,Creditcard,PayPal,Western Union,Cash,Escrow;
Gesproken taal:Engels,Chinees

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : +86-17608338250
Fax : 86-755-23141620
Resterend aantal tekens(20/3000)