Kwaliteit PG5X-490-00 glas Oppoetsend Stootkussen fabriek
<
>
PG5X-490-00 glas Oppoetsend Stootkussen
Merknaam: CLX
Modelnummer: PG5X-490-00
Plaats van herkomst: GUANGDONG, CHINA
Minimale bestelhoeveelheid: 1 PCs
Prijs: Onderhandelbaar
Leveringscapaciteit: 500 PCs/maand
Productdetails
Diameter: 127mm Gewicht: 0.3kg/pack
Dikte: 4.90mm Aantal pakketten: 3 PCs/pak
Garantietijd: 1year Gebruik: MPO-vezel het optische schakelaar oppoetsen
Markeren
PG5X-490-00 optische Vezelhulpmiddelen
Van het de Metalen kapglas van het flardkoord het Oppoetsende Stootkussen
Productbeschrijving
Oppoetsend het Glasstootkussen PG5X-490-00 van Seikohgiken
Model: PG5X-490-00
Plaats van Oorsprong: Japan
Productomschrijving
1. Fiberglas oppoetsend stootkussen van Japan SEIKO GIKEN.
2. Één kant is glas, is een andere oppoetsend stootkussen.
Eigenschap
1. Vezel het oppoetsen stootkussen materiële kwaliteit: Kiezelzuurgel
2. Speciaal ontworpen voor het oppoetsen sferische oppervlakte van vezelschakelaars.
Specificatie
Punt waarde
Merknaam Seikoh Giken
ModelNumber PG5X-490-00
Type FTTxoplossingen
Gebruik Vezel het oppoetsen
Materiaal rubber+glass
diameter 127mm
dikte 4.9mm