Bericht versturen

24 de Schakelaar van havenssc UPC het Oppoetsen Inrichtingskaliber Thermisch behandeld voor Vezelpoetsmiddel

1 stuk
MOQ
Negotiable
Prijs
24 de Schakelaar van havenssc UPC het Oppoetsen Inrichtingskaliber Thermisch behandeld voor Vezelpoetsmiddel
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
Netto Gewicht: 1,3 kg
Machinegrootte: 174*174*26mm
Maximum capactiy: 24 schakelaars een tijd
Toepassing: SC/UPC schakelaar het oppoetsen
Geschikte machine: Clx-02E en de Series van SEIKOH GIKEN SFP-550
Materialen: verhard roestvrij staal S136
Hoog licht:

De Oppoetsende Inrichting van Sc UPC

,

24 havens die Inrichting oppoetsen

,

De vezelkaliber van Sc UPC

Basis informatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: CLX
Modelnummer: SC/UPC-32
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: In standaardgevallen, met schuim.
Levertijd: 5-8 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 50 stuk/week
Productomschrijving

24 de oppoetsende inrichting van havenssc UPC voor vezel het optische schakelaar oppoetsen

 

Model: SC/UPC-24

 

Plaats van Oorsprong: ShenZhen, China

 

Beschrijving

Het IPC mechanisme biedt nauwkeurige oppoetsende drukcontrole voor elke metalen kap aan die en verstrekt een hoogte worden opgepoetst - kwaliteit het oppoetsen eindigt ongeacht metalen kaplengte. Het laat de gebruiker toe om van 1 PC tot 32pcs in een keer op te poetsen zonder het oppoetsen druk aan te passen. Ook is er geen behoefte om metalen kaplengte te controleren in het geval van het opnieuw polijsten. Voor Sc, LC, FC, MU schakelaars, gebruiken wij duurzaam modulemechanisme, dat verminderde cyclusduur door gemakkelijkere en snellere installatie van schakelaars bereikt.

 

Snel Detail:

1. Hoog rendement, en het oppoetsen van 24 metalen kappen in één cyclus

2. Applicate aan SC/PC-schakelaar het oppoetsen

3. De meetkundedimensies van opgepoetste metalen kappen voldoen aan CEI-normen

4. Houders op replacable kaliber, effeciency voor het oppoetsen kostenbesparing

5. De eerste pasopbrengst voor de kwaliteitsbereik 100% van het eindgezicht

 

 

Specificaties:

1. Machinegrootte 174*174*26mm
2. Netto Gewicht 1.3kg
3. Maximum capactiy 24 schakelaars een tijd
4. Toepassing SC/UPC schakelaar het oppoetsen
5. Geschikte Machine Clx-02E en de Series van SEIKOH GIKEN SFP-550
6. Materialen verhard roestvrij staal S136

24 de Schakelaar van havenssc UPC het Oppoetsen Inrichtingskaliber Thermisch behandeld voor Vezelpoetsmiddel 0

Toepassingen

1. Het oppoetsen conncetor van Sc voor vezel optische patchcords productie

2. SC/UPC schakelaar het oppoetsen voor vezel optische vlecht

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : +86-17608338250
Fax : 86-755-23141620
Resterend aantal tekens(20/3000)