>
Centraal Onder druk gezet Vezel Optisch het Oppoetsen Machine Laag Intern Verlies AC220-240V
Merknaam: CLX
Modelnummer: Clx-10
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Minimale bestelhoeveelheid: 1 reeks
Prijs: Onderhandelbaar
Leveringscapaciteit: 20 reeks/week
Productdetails
Toepassing: Het Koord van het optische Vezelflard Productie Macht: 40 W
Afmeting: 240mm (L) * 240mm (W) *260mm (H) Het oppoetsen plaatgrootte: 127mm
Markeren
Centrale Onder druk gezette Vezel Optische Oppoetsende Machine
AC220V vezel Optische Oppoetsende Machine
AC220V vezel oppoetsende machine
Productbeschrijving
Model: Clx-10
Plaats van Oorsprong: ShenZhen, China
Productomschrijving:
1. Dubbele motoren met voldoende macht
2. Hoge accuraty Machinary-grootte, minimale vliegtuigtolerantie
3. Omwentelingssnelheid en tijd regelbaar met eenvoudige verrichting
4. Sparen het oppoetsen van films en druk het oppoetsen kosten
Eigenschappen
· Gemak voor het aanpassen van druk, het leegmaken van en het vervangen van kalibers.
· Sparen materiële en lage kosten om te malen.
· Makkelijk te gebruiken en stabiel.
· Vertoning het malen snelheid die kan op om het even welk ogenblik worden aangepast.
· Controleer de richting met pro - en - bedriegen, gemak voor Aanpassing.
· Getande tandwieloverbrenging, stabieler en hol.
Specificatie:
Voltage AC220-240V
Frequentie 50/60Hz
Macht 40W
Gewicht 27Kg
Grootte 280x220x260mm
Oppoetsende schijfdiameter 127 mm
Oppoetsende aandrijving de lastige aandrijving van het dubbel-motortoestel
Het oppoetsen eind ±0.005mm
Het oppoetsen snelheid 0-150RPM regelbare snelheid
Controlemethode touch screen
Toepassingen
1. ZrO2 Ceramische Metalen kappen
2. Kwartshaarvat
3. Glasmaterialen
4. Roestvrij staal en titaniumlegering
5. Colofoniummateriaal
FAQ
1. Bent u een fabriek of een handelaar?
...... wij zijn fabriek.
2. Wat is uw MOQ?
...... MOQ 1 stuk.
3. Verleent u de steekproefdiensten?
4. Hoe u aan me zult verschepen?
5. Hoe wij betalen
...... Boek vooraf of veelvoudige betalingswijzen zoals T/T en T/L.
6. Hoe lang is uw product garantie?
7. Verleent u de aangepaste diensten?
...... Ja, verlenen wij de aangepaste diensten, volgens klantenvereisten en beschrijving
Centraal Onder druk gezet Vezel Optisch het Oppoetsen Machine Laag Intern Verlies AC220-240V 0
Producthoogtepunten
Gerelateerde producten
Kwaliteit De Vezel Optische Oppoetsende Hulpmiddelen van het siliciumdioxyde fabriek
De Vezel Optische Oppoetsende Hulpmiddelen van het siliciumdioxyde
Kwaliteit Diamantpolijstfilm voor het lappen van optische vezel patchkabelkabel fabriek
Diamantpolijstfilm voor het lappen van optische vezel patchkabelkabel
Kwaliteit Blauwe het Koordschakelaars van het Vezelflard fabriek
Blauwe het Koordschakelaars van het Vezelflard
SC UPC Single-mode simplex 3.0mm fiber optic connector kits Model:SX-SM-SC-UPC-3.0mm Place of Origin:ShenZhen,China Specifications Parameter Unit FC,SC,LC ST,MU MT-RJ,MPO SM MM SM MM SM MM PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC Insertion loss dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 Return loss dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥50 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 Operating Wavelength nm 1310,1550 1310,1550 1310,1550 Exchangeability dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Vibration dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 Operating
Kwaliteit 0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht, SM de HEREN LC Optische Schakelaar Temperatuurcontrole fabriek
0.9MM Schakelaar van de Vezel de Optische Vlecht, SM de HEREN LC Optische Schakelaar Temperatuurcontrole