Bericht versturen

48 Havenlc APC de Inrichting van de Schakelaarvezel Optisch het Oppoetsen Kalibervezel het Oppoetsen Kaliber

1 stuk
MOQ
Negotiable
Prijs
48 Havenlc APC de Inrichting van de Schakelaarvezel Optisch het Oppoetsen Kalibervezel het Oppoetsen Kaliber
Kenmerken Galerij Productomschrijving Verzoek om een Citaat
Kenmerken
Specificaties
productnaam: LC APC de Optische Oppoetsende Inrichting van de Schakelaarvezel
Sollicitatie: Oppoetsende geassembleerde LC-schakelaars
Garantie tijd: 1 jaar
Connectortype: LC/APC-48
Materiaal: verhardend roestvrij staal S136
Certificering: CE RoHS
Hoog licht:

RoHS-glasvezelarmatuur

,

polijstmal met 48 poorten

,

LC APC-connectorpolijstmal voor glasvezel

Basis informatie
Plaats van herkomst: Guangdong, China
Merknaam: CLX
Modelnummer: LC/APC-48
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden
Verpakking Details: De originele verpakking, de pakketgrootte hangt doorgaans van de hoeveelheid van de feitenorde af
Levertijd: 3-5 het werkdagen
Betalingscondities: T/T
Levering vermogen: 500 stuk
Productomschrijving

48 Poort LC APC Connector Glasvezel Armatuur Polijsten Jig Fiber Polijsten Jig


Model:LC/EENPC-48

 

Plaats van herkomst: Shenzhen, China


Glasvezel LC polijstarmatuurProduct beschrijving

1. Gebruikt voor polijstmachine met vierkante druk

2. Geschikt voor polijsten van LC/APC-connectoren

3. 48 posities voor connectorkop

4. 48 connectoren per keer polijsten


Poolse Fixtur LC APC-functie

1. Speciaal ontworpen voor het polijsten van LC/APC-connectoren.

2. connectoren kunnen tegelijkertijd worden geplaatst om te polijsten.

3. Onderdelen kunnen op de mal worden vervangen, dit is effectief voor het besparen van polijstkosten.

4. Zowel linker- als rechterhandgrepen zijn voorzien om aan de bedieningsbehoefte te voldoen.

5. Het ontwerp van de waterinlaat van de mal komt overeen met de uitlaat van de polijstmachine van de SG550

6. Gemakkelijk om het stof te verdrijven tijdens het polijsten


 Vezelpolijstarmatuur LC APCSpecificaties

Model LC-APC-48 LC-PC-40 LC-PC-48
Merk CLX CLX CLX
Connectortype LC APC LC-pc LC-pc
Eindvlak PC PC PC
Adereindhuls Diameter 1,25 mm 1,25 mm 1,25 mm
Capaciteit 36 posities 40 posities 48 posities
Sollicitatie Polijsten van geassembleerde LC APC-connectoren Polijsten van geassembleerde LC PC-connectoren Polijsten van geassembleerde LC PC-connectoren
Materiaal Roestvrij staal s136
Afmeting (L*B*H) 174*174*26 mm
Nettogewicht / brutogewicht (kg) 1,5 kg / 2,0 kg
Geschikte automaten

CLX-02E polijstmachine

Seikoh Giken SFP-550 polijstmachine

De soortgelijke machines

48 Havenlc APC de Inrichting van de Schakelaarvezel Optisch het Oppoetsen Kalibervezel het Oppoetsen Kaliber 0


Toepassingen:

1. LC APC-connector op patchkabels polijsten

2. LC APC-connector polijsten op pigtail

3. LC APC-connector op verzwakker polijsten.


FAQ

1. Bent u een fabriek of een handelaar?

-we zijn fabriek.

2. Wat is uw MOQ?

...... MOQ 1 stuk.

3. Biedt u voorbeelddiensten aan?

-Ja, we zullen monsters leveren.

4. Hoe gaan jullie naar mij verzenden?

-We besteden 4 tot 6 dagen via DHL of FedEx.Goed verlengd op basis van bestelhoeveelheid.

5. Hoe betalen we?

-Reserveer vooraf of meerdere betaalmethodes zoals T/T en T/L.

6. Hoe lang is uw productgarantie?

-De garantieperiode is 1 jaar (de garantieperiode biedt gratis reparaties, met uitzondering van verbruiksartikelen).Na de garantieperiode worden accessoires geleverd en tegen kostprijs in rekening gebracht.

7. Biedt u diensten op maat aan?

-Ja, we bieden diensten op maat, volgens de eisen en beschrijving van de klant.

Geadviseerde Producten
Neem contact op met ons
Tel. : +86-17608338250
Fax : 86-755-23141620
Resterend aantal tekens(20/3000)